Şerit-biye-çeşitleri

ŞERİT BİYE İMALATI

ŞERİT BİYE İMALATI

Şerit biye ve kordon üretimi her geçen gün farklı alanlarda (sektörlerde) İhtiyaca bağlı olarak çeşitliliği ve gereksinimi artmaktadıR Sektörel olarak üretim çalısmalarımız, Çanta terlik ayakkabı, tekstil sektörü, asKeriye, spor sağlık medikal ve kamp ürünleri, otomotiv sektörü Ayrıca outdoor ürünleri Hayvancılık tarım alanında ve daha bir çok alanda ürün taleplerini karşılayabilmekteyiz. Şerit biye  üretimi her geçen gün farklı alanlarda (sektörlerde) İhtiyaca bağlı olarak çeşitliliği ve gereksinimi artmaktadıR Sektörel olarak üretim çalısmalarımız, Çanta terlik ayakkabı, tekstil sektörü, asgeriye, spor sağlık medikal ve kamp ürünleri, otomotiv sektörü Ayrıca outdoor ürünleri Hayvancılık tarım alanında ve daha bir çok alanda ürün taleplerini karşılayabilmekteyiz. Şerit biye ve kordon lastik üretimi her geçen gün farklı alanlarda (sektörlerde) İhtiyaca bağlı olarak çeşitliliği ve gereksinimi artmaktadır

Biye nedir Nerede Kullanılır;  Biye esnemeyen kumaşlarda verevine şerit şeklinde kesilmiş ve birbirine eklenerek uzatılmış kumaşlardır.  
Kıyafetlerin kenarlarını temizleme amaçlı veya tasarım amaçlı kullanılırlar. 
Ayrıca, Biye giysilerin yaka, etek ve kol çevrelerine başka bir kumaştan ya da kendi kumaşından geçirilen ince şerittir.
Firmamız,, Bereket Dardokuma Toptan biye üretimi yapmaktadır

----------

+905323353998